Sezona 2019/2020

Příprava na novou sezonu 2019/2020

Naši muži začali s tréninkovou jednotkou 10. července. Trénovali 3x týdně, pracovali nejen na své fyzické kondici, ale také zapojili herní průpravu. Před začátkem sezony měli nabitý program: 20. 7. Memoriál Martina Macha, 27. 7. přátelský zápas se Suchdolem nad Lužnicí (prohra 4:0), 3. 8. Memoriál Jaroslava Šikla a Václava Novotného v Ševětíně, 10. 8. přátelský zápas s Frymburkem (6:4, 4 góly P. Zahradník, 2 góly P. Kokeš) a 18. 8. se odehrálo první mistrovské utkání v Neplachově.

Tímto zveme všechny sportovní fanoušky na utkání nejen mužů, ale také přijďte podpořit i naše mladé fotbalové naděje (více informací na vývěsní tabuli TJ).

Více informací o statistikách mužů v jejich hrací skupině se dozvíte na stránkách fotbal.cz.

 

Memoriál Martina Macha

V sobotu 20. 7. 2019 se konal VIII. ročník tradičního memoriálu Martina Macha. Na místním hřišti změřily síly tři týmy - TJ Sokol Neplachov, SK Ševětín a naše domácí mužstvo.

První zápas začal ve 13 hodin a proti sobě nastoupil domácí výběr TJ Dolní Bukovsko a TJ Sokol Neplachov. Po 70 minutách bylo skóre nerozhodně 2:2, a tak musely rozhodovat penalty. V nich byli úspěšnější muži z Neplachova a tím pádem si připsali první výhru.

Po krátké pauze nastoupily na trávník týmy z Neplachova a Ševětína. Z předchozího zápasu byl TJ Sokol Neplachov na vítězné vlně, a tak si hravě poradil i s týmem ze Ševětína. Toto utkání skončilo 4:1. Bylo tedy rozhodnuto nejen o vítězi celého turnaje, ale také králi střelců. Jaroslav Hruška dal všechny čtyři góly a tím posunul svůj tým na první místo v turnaji a sebe nominoval na nejlepšího střelce.

V posledním, třetím zápase se proti sobě postavila družstva TJ Dolní Bukovsko a SK Ševětín. Tento zápas nedopadl pro domácí tým příznivě. Naši muži prohráli 4:3.

Po skončení celého turnaje byli všechny týmy a jednotlivci řádně oceněni. TJ Sokol Neplachov si po vítězném tažení v obou zápasech mohl říct onu slavnou hokejovou větu „Vítej zlatý hatricku“.

Statistiky turnaje

Celkové pořadí:

1. místo

TJ Sokol Neplachov

2. místo

SK Ševětín

3. místo

TJ Dolní Bukovsko

 

Individuální ocenění:

Nejlepší střelec

Jaroslav Hruška

TJ Neplachov

Nejlepší brankář

Filip Miřátský

TJ Dolní Bukovsko

Osobnost turnaje

Richard Mach ml.

TJ Dolní Bukovsko

 memorial2019.jpg

 

Memoriál Jaroslava Šikla a Václava Novotného

V sobotu 10. 8. vyrazilo mužstvo „A“ týmu na turnaj do Ševětína. První zápas sehráli naši muži s TJ Sokol Neplachov. Proti tomuto nedalekému sousedovi se domácímu mužstvu nedaří. Fotbalisty TJ DB neminula stejná porážka jako na memoriálu Martina Macha, 3:2. Po vloženém zápasu staré gardy Ševětína, nastoupili hráči TJ Dolní Bukovsko proti mladému výběru SK Ševětín. Na něm si spravili chuť a porazili ho vysoko 8:0. V tomto zápase se třikrát prosadil kapitán Petr Zahradník a tím si vysloužil cenu pro nejlepšího střelce turnaje. Náš tým odjížděl s celkovým 3. místem (1. místo TJ Dříteň, 2. místo TJ Sokol Neplachov, 3. místo TJ Dolní Bukovsko, 4. místo SK Ševětín).

ševětín1.jpg 

 

ševětín2.jpg

22. 10. Sabina

Zítra: Teodor

 

 Tabulka 1B třída skupina D

1.Č. Velenice 6

2. K. Řečice 6

3. N. Bystřice 4

4. Třebětice 4

5. BUK (JH) 3

6. Studená 3

7. Suchdol n./L. 3

8. Neplachov 3

9. Ledenice 3

10. Třeboň "B" 3

11. Slavonice 3

12. D. Bukovsko                          0

13. Mladé 0

14. Lomnice n./L.                      0

Sponzoři:

Městys Dolní Bukovsko

www.dolnibukovsko.cz

Bazény shop

www.bazenyshop.cz

 

Návštěvnost stránek

078801