Staré Páky

Zápasy 2008

STARÉ PÁKY se po delším čase opět objevily na bukovském trávníku. Zápas s naším áčkem jsme sehráli v pátek 29.5.  Sílu sokolníků vyztuženou o čtyři dorostence jsme vyrovnali dvěma hráči v poli navíc. Překvapili jsme úvodním gólem Petra Noska na 1:0 a několika slibnými akcemi, kterým chyběla pouze přesnost v zakončení. Mladíci se ale s přibývajícím časem dostávali do tempa a přehrávali nás především v útočné fázi. Jirka na Zdenka, Zdeno na Ríšu a už je tam. Za chvíli to samé v obráceném pořadí.  Atd. atd…  Snažili jsme se a dřeli jako mezci, to zase jó ale výše než na upravení výsledku parádní trefou Loskyho jsme nedosáhli. Zápas v nenormálním čase (jeden asi hodinový poločas ) jsme prohráli 2:6. Naše sestava:  Láďa Klika, Pepa Kapinus, Richard Mach, Petr Filip, Honza Mach, Pepa Cihla, Bohouš Švanda, Pavel Loskot, Honza Míchal, Jirka Matoušek, Jirka Hajič, Petr Nosek a Ivan Bartoš se však na závěr postarala o penaltovou exhibici. Z jedenácti pokusů deset úspěšných. To mladíci  - pche… z jedenácti šest mimo. To máme celkem 12 : 11. a naše v í t ě z s t v í.  Koho na konci nic nebolelo, ten snad ani nehrál. Množství vypocené tekutiny jsme hravě doplnili na terásce, kde se všechno ještě jednou probralo. Povídalo se a pilo, jedlo a pilo, pilo a pilo a pilo a pilo a …….

Zápasy 2007

Staré páky – dorost   1 : 4  (0:1)

Jedenáct statečných, zralých mužů nastoupilo za úmorného vedra proti přesile dorostenců. Na skvěle upraveném hřišti jsme odolávali téměř celý poločas“drzým“ nájezdům našich mladíků. Ale po změně stran, žádná úcta k moudrosti a šedinám. Po zápase jsme vypadali jak papoušci po tornádu. Dostali jsme celkem čtyři banány a šli na pivo. To byl nakonec hlavní účel. A že nám chutnalo, to je i přes porážku víc než jisté.

Góly:  Richard Mach – Filip Dvořák 3, Martin Nedvěd.

Rozhodčí:  Petr Filip - po utkání se dožadoval klobásy a piva  ( příště, až vyhrajeme)

Staré páky sehráli 8.5. další zápas s přáteli ze Dřítně. Doma podlehli 3:4
Branky domácích: Pavel Kubík, Bohuslav Švanda a Jiří Hajíč.