2004 – 2005

III. třída

Po roce jsme obhájili osmou pozici ve III. třídě. Po podzimu jsme figurovali na deváté příčce. Na konci podzimu a začátkem jara na nás padla krize, kdy jsme v deseti zápasech v řadě nedokázali bodovat. Tato šňůra neúspěšných zápasů nás katapultovala na dno tabulky a odsoudila k nepříjemným bojům o holé bytí. První změna se udála na postu trenéra, kdy F. Kadlece nahradil J. Míchal. Změna na trenérském postě nám nalila krev do žil a začalo se dařit. Začali jsme stoupat tabulkou a bodovat i se silnými soupeři. Naše výsledky v sezóně připomínaly jízdu na tobogánu. V sezóně jsme se museli vypořádat s odchody hráčů. A nešlo o ledajaké hráče. Odešel nejlepší střelec loňského ročníku J. Stehlík. Po podzimu ho následoval šéf záložní řady a vynikající fotbalista Vladislav Nedvěd. Sezóna se vyznačovala velkým počtem hráčů, kteří zasáhli do bojů, hlavně hráči dorostenckého věku dostávali šanci si zahrát v A týmu. Celkem si zahrálo 31 hráčů.

Náhradní brankář: Cihla František

Obránci: Kadlec František, Malecha Jaroslav, Víta Martin, Mach Petr, Mach Richard

Záložníci: Ardamica Tomáš, Loskot Pavel, Bouda Petr,

Útočníci: Míchal Jan, Štráfelda Jan, Sobota Ladislav, Vávrovský Josef

Trenér: Kadlec František, Míchal Jan

Individuální roční ocenění:

Král střelců-                          Mikeska Josef        9 branek

Nejlepší brankář-                  Vácha Josef           20 zápasů / 30 obdržených branek

Nejlepší hráč-                       Kulaman Václav    v 7 zápasech nejlepším hráčem

Statistika posledních let:

Poslední 3 utkání máme s Chrášťany bilanci 2 vítězství a 1 porážku.

Na domácím hřišti mají Chrášťany 1 výhru.

Poměr branek 5:9 v náš prospěch.

Nejlepšími střelci proti týmu Chrášťan je Václav Kulman a Bohumil Švanda s 2 zásahy.

Na dobře připraveném hřišti, před zraky zhruba 30 diváků jsme dokázali odolávat soupeři jen první poločas. Utkání pro nás začalo nešťastně. Již v 8 min. dokázali hráči Chrášťan uklidit odražený balon z rohového kopu, za bezmocného Váchu. Do poločasu se nám, ale podařilo snížit. Po mávaném ofsajdu hostů, nechal rozhodčí pokračovat a Josef Mikeska tváří v tvář brankaři vyrovnal. Do druhého poločasu jsme opět vstoupili špatně a hned po 5 min. inkasovali. Ve druhé polovině nám zjevně došli síly a to dokázal soupeř využít vstřelením dalších dvou branek. My jsme se pouze zmohli na šance Josefa Mikesky, který z bezprostřední blízkosti přehodil brankaře i branku Chrášťan. Druhou naší příležitost zaznamenal Václav Kulman. Vystihl odkop domácího brankaře, který ho trefil do obličeje, ale odražený míč směřující do brány stačil domácí obránce včas vykopnout z brány.

Nové Hodějovice – D. Bukovsko

Nové Hodějovice 12. místo

Bukovsko 10. místo

Nové Hodějovice doma po podzimu nejhorší tým získali pouze 5  bodů

Vzájemné zápasy:

Poslední 3 utkání máme s N. Hodějovicemi bilanci 2 vítězství a 1 porážku.

V loňském roce jsme na hřišti N. Hodějovic prohráli 2:1

Celkové skóre 4:3 v náš prospěch.

Nejlepším střelcem proti týmu N. Hodějovic je se dvěma zásahy Josef Mikeska

Hřiště s horší kvalitou, kde drny střídaly místa bez travnatého pokryvu a za silného větru, nás nic lehkého v N. Hodějovicích nečekalo. Divácká kulisa čítající tak 15 diváků, sedících u místního stánku s pivkem a klobáskou. Na zápas jsme dorazili v patřičném počtu jedenácti hráčů, ani o jednoho víc či míň. Prvních deset minut jsme se dostali pod tlak, a domácí si připsaly dvě brankové šance. Pak jsme si připsaly první a poslední příležitost i my. V 10. min krásně do sóla uvolnil J. Štráfelda J. Vávrovkého, který nedokázal překonat vyběhnutého brankaře domácích. Do poločasu jsme šli za stavu 0:0. Druhý poločas, kdy jsme hráli po větru, se nám vůbec nedařilo. Nedokázali jsme vymyslet kloudnou kombinační akci. Domácí toho také moc nevymysleli. Hra se odbývala od vápna k vápnu. Větší rozruch přinesla až 90 min., kdy Stehlík nastřelil ruku domácího hráče v pokutovém území, ale píšťalka rozhodčího zůstala němá. Konečný výsledek 0:0 je spravedlivý.

D. Bukovsko - Boršov

Boršov 7.místo

Doma hrajeme v jarní sezóně poprvé.

Boršov letos venku 1x prohrál

Poslední 3 utkání máme s Boršovem bilanci 1 vítězství a 2 porážky.

V loňském roce jsme doma vyhráli 2:1

Celkové skóre 5:3 v náš neprospěch.

D. Bukovsko – Boršov

0:2 (0:0)

Vydatný déšť se podepsal na kvalitě hrací plochy. První poločas jsme otevřeli obrovskou šancí J. Stehlíka, který sám před brankářem prováhal  ten správný okamžik na zakončení. Hosté se snažili každou akci zakončit střelou. Druhý poločas pro nás začal nešťastně. Trestný kop nikým netečován skončil až za zády J. Váchy. Odpověděli jsme několika náznaky šancí. Druhou branku hosté přidali po střele na brankáře J. Váchu, který neudržel míč a dorážka byla pro osamoceného hráče hostů lahůdkou. Další naše snažení již bylo marné.

Jankov B - D. Bukovsko

Jankov B 1. místo

Bukovsko 12.místo

Jankov B letos zatím ještě nehrál doma.

Venku jsme letos jednou remizovali a jednou prohráli.

Poslední 3 utkání máme s Jankovem B bilanci 1 prohra a 2 remízy.

V loňském roce jsme doma prohráli 2:1. Tým Jankova je suverénem soutěže.

Celkové skóre 3:2 v náš neprospěch.

Jankov B – D. Bukovsko

5:0 (2:0)

V okleštěné sestavě pouze s jedenácti muži jsme nastoupili na hřišti suveréna soutěže týmu Jankova B. Znovu nám nevyšel začátek zápasu a již v 10 min. jsme inkasovali po centru z pravé strany, kdy špatně pokrytý hráč překonal Váchu. V dalším průběhu prvního poločasu jsme stačili držet s favoritem krok. Těsně před poločasem nám však rozhodčí přísně nařízenou penaltou vzal naděje na bodový zisk. V pohodě hrající domácí hráči přidali v druhém poločase po našich individuálních chybách další tři branky a o zápase bylo rozhodnuto. Josef Vácha ještě mnoho brankových příležitostí i s pomocí Václava Kulmana zachránil. Naopak my jsme se do žádné brankové příležitosti nedostali a nula na našem kontě je spravedlivá.

D. Bukovsko - Dubné

Dubné 10. místo

Bilance doma/venku:.

Doma jsme letos jednou prohráli.

Dubné 2x venku prohrálo se silnými soupeři z Roudného B a Borovan.

Poslední 3 utkání máme s Dubným vyrovnanou bilanci 1 prohra, 1 remíza a 1 výhra.

V loňském roce jsme doma prohráli 2:1.

Celkové skóre 6:4 v náš prospěch.

2:0 (1:0)

Pod novým trenérem Janem Míchalem jsme začali zostra. Již v 10 min. jsme po zaváhání hostujících obránců rozehráli trestný kop na volného hráče, který zleva odcentroval na Josefa Mikesku, který pohotově zakončil. Po naší brance vzali otěže zápasu do rukou hráči Dubného.  Josef Vácha se v brankovišti měl co ohánět. Do druhého poločasu vstoupili hosté s náporem a domácí se spoléhali pouze na rychlé výpady. Po jednom takovém úniku šel sám na brankáře J. Štráfelda, ale přehození se mu nepovedlo. Hosté v zakončení neměli štěstí, když jejich tři šance skončily na tyčích domácího brankáře. V dalším úniku J. Stehlík dokázal udělat kličku brankaři, ale zakončení do prázdné branky skončilo na tyči. V 80 min. se prosazoval J. Mikeska před vápnem soupeře, který ho zastavil jen za cenu faulu. Sám se postavil k rozehrání a kolem zdi nedal hostujícímu brankáři šanci. V důležitém utkání zůstali tři body doma.

Borek - Bukovsko

Borek 5.místo

Venku jsme letos 2x prohráli a 1x remízovali.

Borek doma  prohrál s Roudným B 1:2 a s tým Borovan dokázal vyhrát 3:2.

Jediné vzájemné utkání dopadlo smírně remízou 3:3 na naší půdě.

Borek - D. Bukovsko

1:0 (1:0)

V krásném areálu na Borku, jsme odehráli své šesté jarní utkání. Kvalita travnaté plochy ušla, ale nedá se srovnat se stavem, kdy se tento stadion otvíral. První poločas jsme začali bez respektu a první minuty jsme hráli s domácími otevřenou partii. První dějství se odehrávalo od vápna k vápnu se střelami z uctivých vzdáleností. Domácí hráči stříleli častěji. Naše nejnebezpečnější pokusy zaznamenal J. Mikeska hlavičkou, Václav Kulman z trestného kopu a B. Švanda střelou po skrumáži z rohového kopu. Ve 43 min. jsme nedokázali pokrýt domácí hráče, kteří se poprvé kombinací dostali do našeho vápna a naše zaváhání potrestali. Ve druhém poločase jsme se snažili o vyrovnání, ale naše hra končila před pokutovém území. Na vytoužený bod jsme nakonec nedosáhli, ale z předvedené hry a nasazení zejména ve druhém poločase musíme být spokojeni.

Bukovsko – Olešník B

Bukovsko 12. místo

Olešník B 11. místo

Doma jsme letos 1x prohráli a 1x vyhráli.

Olešník B venku  vyhrál s Roudným B 0:1 a vysoko prohrál s tými D. Vody a Borovan.

Poslední 3 vzájemná utkání jsou dost vyrovnaná. Jedna výhra, prohra vždy o branku a remíza.

D. Bukovsko – Olešník B

2:1 (0:1)

Za nepříjemného počasí na domácím hřišti jsme se utkali s hráči Olešníka B. V prvním poločase se hrála vyrovnaná partie. Soupeř se snažil dostat do vápna a každý střet s naší obranou uhrát na penaltu. My jsme se celý první poločas snažili častou střelbou ohrozit soupeřova brankáře. Ve 35. min. Olešníku B vyšla jejich taktika, kdy si vykoledovali přísnou penaltu. V poločase trenér J. Míchal provedl dvě změny a hned to bylo na hřišti vidět. Z obrany se vytáhl V. Kulman na střed zálohy. P. Kubíka nahradil B. Švanda. Lepší start do druhého poločasu jsme si nemohli přát. Hned v první minutě kličkoval J. Mikeska ve vápně mezi hráči Olešníka až do doby než si všiml volného V. Kulmana na penaltě, který se z takovýchto pozic nemýlí. Tímto gólem se dostal do vedení tabulky střelců D. Bukovska. Druhý poločas jsme odstartovali dobře a v nastaveném tempu jsme dále pokračovali. V 70. min. přišla opět chvíle V. Kulmana, jehož střela prolétla chumlem hráčů a zastavila se v kaluži těsně před brankovou čarou. Pro pohotového a dobře postaveného J. Vávrovskýho, již bylo lahůdkou uklidit míč do sítě. Byla to jeho první branka za A tým. Olešník B si vypracoval již jen dvě šance, které zlikvidoval gólman J. Vácha. Naopak my jsme ještě měli dvě obrovské šance. První si připsal J. Mikeska, kdy neuvěřitelně minul branku z pozice mezi penaltou a malým vápnem. Josef Vávrovský těsně před koncem zápasu vyslal jedovatou střelu do šibenice branky, ale hostující brankář byl připraven. Za předvedený a bojovný výkon jsme si tři důležité body zasloužili.

Sestava: Vácha, Kulman, Mach, Svoboda, Pour, Loskot, Kubík, Sobota, Malecha, Mikeska, Vávrovský. Střídání: Švanda

Dobrá Voda B - Bukovsko

D. Voda B 10. místo

Dolní Bukovsko 9. místo

Venku jsme letos 3x prohráli a 1x remízovali. Dali jsme ze čtyř utkání pouze jednu branku.

D. Voda B doma vyhrála 3x, 1x remízovala a 1x prohrála.

Poslední 3 vzájemná utkání jsou dost vyrovnaná. Jedna výhra, prohra a remíza. V předchozí sezóně jsme na D. Vodě B prohráli 2:1. Na podzim jsme na našem hřišti remízovali 2:2. Nejlepším střelcem proti soupeři je Štráfelda Jan, který ve třech utkání dokázal dát 2 branky.

D. Voda B – D. Bukovsko

1:0 (0:0)

Vyrovnaná bilance a sousedské postavení v tabulce napovídalo k vyrovnanému průběhu utkání. Tento fakt se také potvrdil. V základní sestavě se představil poprvé Filip Dvořák. V prvních deseti minutách byli domácí hráči lepší a připsali si několik vážnějších situací před naší brankou. V 10. min. jsme si připsali první brankovou příležitost, kdy na přetažený centr si naběhl J. Mikeska, ale jeho pokus ztroskotal na brankáři. Domácí hráči se dostávali jen k zakončení z větší vzdálenosti. Naopak svojí druhou gólovku si připsal J. Mikeska, který nikým neatakován před brankou soupeře hlavou přestřelil. Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí hráči, kteří svojí jedinou vážnější šanci proměnili v branku. Centr z levé strany si naše obrana nešťastně srazila do branky. Ve zbylém čase jsme si připsali další dvě gólovky. Josef Vávrovský z vápna střelou domácího brankáře nepřekonal. V závěru ten samý hráč lehkou tečí nedokázal usměrnit balon mezi tyče. Utkání skončilo naší bodovou ztrátou, i když jsme si minimálně bod zasloužili. V závěru utkání si také svůj premiérový start připsal Jaroslav Malecha.

Bukovsko – Rudolfov B

Bukovsko 11. místo

Rudolfov B 5. místo

V tabulce doma jsme na 10. místě. Na jaře máme doma dvě výhry a jednu prohru.

Rudolfov B ve venkovní tabulce okupuje pátou pozici. V jarní části hrál venku 3x a 3x prohrál.

Poslední 3 vzájemná utkání máme dost špatnou bilanci s týmem Rudolfova B. Dvě prohry a jedna bezbranková remíza. V loňské sezóně jsme s týmem Rudolfova B doma prohráli 2:4. Nejlepším střelcem proti soupeři je Ardamica Tomáš a Zahradník Petr, kteří ve třech utkání dokázali vstřelit po jedné brance.

D. Bukovsko – Rudolfov B

0:0 (0:0)

Do utkání jsme vstoupili lépe a aktivněji než hostující hráči. Velkou příležitost si připsal Josef Vávrovský, který své sólo zakončil střelou těsně mimo tyče. Diváci zatleskali i další kombinační akci, předvedenou domácím souborem. Největší šanci zápasu si připsal po centru z leva Josef Mikeska, který centr jen lehce škrtnul a J. Malecha nedokázal z malého vápna přesně zakončit. V prvním poločase jsme byli lepším týmem a gól v síti hostů byl na spadnutí. Do druhé půle jsme vstoupili s menším odhodláním a chutí do hry. To se odrazilo i v předvedené hře. Tým Rudolfova se zlepšil a měl i šance. Remíza 0:0 je možná spravedlivá, ale pro nás po předvedeném výkonu v prvním poločase dost krutá. Již šestý zápas na jaře jsme nedokázali vstřelit ani branku.

Roudné B - Bukovsko

Roudné B 3. místo

Dolní Bukovsko 12. místo

Venku jsme letos 4x prohráli a 1x remízovali. Dali jsme v pěti utkání pouze jedinou branku. V celkové tabulce sezóny 2004/05 venku jsme celkem na 12. pozici. Dokázali jsme venku uhrát 6 bodů a vstřelit pouze 7 branek.

Roudné B doma vyhrálo 3x a 2x prohrálo.

Poslední 3 vzájemná utkání jsou překvapivě vyrovnaná. Jedna výhra, prohra a remíza. V předchozí sezóně jsme v Roudném vysoko prohráli 5:0. Na podzim jsme na našem hřišti remízovali 2:2. Nejlepším střelcem proti soupeři je Mikeska Josef, který ve třech utkání dokázal dát 2 branky.

Roudné B – D. Bukovsko

0:3 (0:1)

V Roudném na nás čekal nově otevřený areál a tropické horko během hry. Zápas začal bez větších šancích na obou stranách. Zlom přišel kolem 20. min. kdy J. Malecha sám před brankou zakončil pouze do dobře postaveného brankáře. Šanci si připsali i hosté, když po rohovém kopu se dostal míč na malé vápno, ale situaci vyřešil brankář J. Vácha. Ve 32. min jsme se radovali ze vstřelené branky. Faulovaný J. Mikeska na hranici vápna, se sám postavil k rozehrání a nedal brankaři šanci. Domácí hráči nás ohrožovali jen z ojedinělých trestných kopů. Po poločase jsme měli pomalejší rozjezd a domácí z toho málem vytěžili vyrovnání. Tečovaný balón naší obranou směřoval k tyči, ale fantasticky vyškrábl J. Vácha. Poté jsme si připsali dvě velké příležitosti i my. Jedna naše střela skončila na tyči a druhou směřující do prázdné branky stál v cestě domácí obránce. A tak jsme se dočkali v 70. min., kdy utekl po pravé straně L. Sobota vystřelil a brankář s obtížemi vyrazil na břevno, dorážka F. Dvořáka hlavou skončila také na břevnu, ale znovu odražený míč již L. Sobota dokázal uklidit do sítě podruhé. Hned po rozehrání ztratili domácí míč a po samostatné akci J. Mikeska nedal brankařovi šanci. J. Mikeska útočil na hattrick, ale svůj samostatný nájezd zakončil střelou těsně vedle brány. Naše výhra byla zasloužená, ale rozdíl skóre mohl být větší, kdybychom proměnili další naše obrovské šance.

Bukovsko – Lipí

Lipí 10. místo

Podle postavení v tabulce by mělo jít o velice důležitý a vyrovnaný souboj. V tabulce doma jsme na 10. místě. Na jaře máme doma dvě výhry, jednu prohru a remízu.

Lipí ve venkovní tabulce okupuje dvanáctou pozici. V jarní části hrálo venku 4x a 2x vyhrálo, 1x remízovalo a prohrálo..

Za poslední tři roky jsme se utkali z Lipím pouze jedenkrát. V podzimní části jsme na půdě Lipí prohráli 3:1.

D. Bukovsko - Lipí

1:1 (0:1)

Důležité utkání mezi týmy z chvostu tabulky. Do utkání jsme vletěli s obrovskou chutí a již v první minutě si vypracoval L. Sobota stoprocentní šanci, ale vystřelil slabě. O pár minut později se J. Mikeska řítil sám na brankáře, udělal mu kličku, ale míč z prázdné branky vykopával obránce. Do dvacáté minuty si stoprocentní šance znovu připsala tato dvojice se stejným výsledkem. Ve třicáté minutě přišel trest. Hosté z nenápadné akce rozehráli trestný kop za obranu. Nedorozumění mezi obranou a brankářem znamenalo gól v naší brance. Do druhého poločasu jsme vstoupili jako opaření a prvních patnáct minut jsme se jen bránili na naší polovině, ale hosté si žádnou další příležitost nepřipsali. Ve 25. min. po závaru ve vápně hostů zakončil J. Malecha střelou k tyči. Do konce utkání jsme si vyloženou brankovou příležitost již nepřipsali. Utkání skončilo remízou 1:1. Pro nás je to jistě ztráta dvou bodů. V. Kulman odehrál své 41. utkání v řadě.

Borovany - Bukovsko

Borovany 2. místo

V tabulce venku jsme na 10. místě. Celkem máme venku 2 výhry 3 remízy a 7 proher.

Borovany v domácí tabulce jsou na druhém místě. Když 10x vyhráli a jen jedinkrát prohráli a remízovali.

Za poslední dva roky jsme se utkali s Borovanama pouze jedinkrát a to v podzimním kole. Prohráli jsme vysoko 0:4 na svém hřišti. V Borovanech nás nečeká nic lehkého a získaný bod by byl pro nás výhrou.

1:2 (0:0)

Za ideálního ostrovního počasí jsme 11. 6. nastoupili v Borovanech proti místnímu celku. Domácí bubeníci společně s diváky nás těsně před utkáním pozdravili skandovaným pozdravem „zdravíme Bukovsko“. Zápas se začal vyvíjet velice smolně hned ve třetí minutě utkání se zranil J. Mach a my museli 10. min. hrát o deseti. J. Macha nahradil F. Kadlec. První půli chtěli Borovanští rychle rozhodnout, ale nervozita na jejich kopačkách si vyžádala svou daň. Za celý první poločas se nedostali do jediné vyložené šance. Naopak my jsme mohli udeřit jako blesk z čistého nebe, ale krásnou střelu J. Mikesky z vápna brankář reflexivně zlikvidoval. Při odchodu do kabin byli domácí hráči častováni nepěknými výrazy pobouřených diváků. V 55. min jsme zatáhli za záchranou brzdu ve vápně a byla z toho penalta domácích. Domácí hráč poslal J. Váchu na druhou stranu a pohodlně skóroval 1:0. Druhou velkou příležitost si připsal J. Malecha, ale tvrdou střelou pálil těsně nad. V 68. min. přišel zlom utkání. Upozornili jsme rozhodčího na chybějící výstroj u dvou domácích hráčů. Rozhodčí nechal tyto dva hráče chybějící výstroj doplnit a při příchodu na hřiště jejich počínání ocenil žlutou kartou, která byla druhým žlutým trestem těchto hráčů. Nemohlo následovat nic jiného než vyloučení. Přesilovku proti devíti jsme náležitě využili v 73. min., kdy J. Mikeska svůj tah na bránu zakončil výstavní střelou do šibenice borovanké branky. V 78. min. přidal druhou branku J. Mikeska. Centr do vápna zakončil střelou k tyči. Borovanští se tlačili do útoku a to se jim mohlo stát osudným v 88. min. J. Míchal dostal přihrávku a byl sám u levé tyče. Po chvilce váhání vystřelil, ale brankář stačil vykopnout. V 93. min. měl zaděláno na hattrick, ale domácí obránce ho nešetrně fauloval a viděl druhou žlutou a červenou kartu. Utkání jsme zvládli velice dobře takticky. Borovany jsme nepouštěli do větších příležitostí a čekali na šanci. Ta se nám naskytla dvojím vyloučením a to jsme dokázali využít.

Bukovsko - Planá

Bukovsko 8. místo

Planá 14. místo

Za poslední dva roky jsme se utkali s Planou třikrát. 2x jsme prohráli a jednou remízovali. V Drahotěšicích jsme v pozici favorita.

2:1 (1:1)

Poslední domácí zápas jsme odehráli v Drahotěšicích, kvůli úpravě domácího stadionu. Na utkání se přijela podívat početná skupinka bukovských fanoušků. Utkání se pro nás začalo vyvíjet velice dobře, již v 5 min. unikl po křídle J. Vávrovský a svoje sólo zakončil brankou. Od dvacáté min. se začala prosazovat i Planá, hlavně středem hřiště. Ve 35. min přišel trest. Hostující hráč prošel středem až na vápno a střelou k tyči srovnal na 1:1. Druhý poločas byl pro diváky trošku záživnější. Přibyly šance na obou stranách. J. Vávrovský si mohl připsat svou druhou branku, ale své sólo nezakončil. Vítěznou branku si připsal J. Mikeska. Po faulu na svou osobu se postavil k rozehrání přímého kopu a brankaři nedal šanci 2:1. Planá mohla také vyrovnat, ale J. Vácha stačil míč vyrazit a L. Sobota včas odklidit. J. Mikeska si mohl připsat svojí druhou trefu, ale sólo z půlky hřiště zakončil do rukavic brankáře. Utkání slabé úrovně skončilo naším vydřeným vítězstvím 2:1.