Kniha návštěv, dotazů a vzkazů

Dotazy a vzkazy, které zde budou zveřejněny směřujte na adresu: tjdb@seznam.cz

 

23.12.2007                                                                                 sokolsu@seznam.cz

Klidné svátky, Šťastný Nový rok, hodně úspěchů do jara přeje Sokol Sezimovo Ústí.

 

9.6.2007                                                                                            dowie@quick.cz

Zdravím
 Předem bych vám rád pogratuloval ke skvěle vedeným stránkám, jsou opravdu výjimečné svou důkladností a podrobností. Přejdu ale k věci.
 Jsem hráč TJ Sokolu Římov. Minulý týden u nás váš dorost podlehl 1:0. Poté jsem si o tom přečetl na vašich stránkách reportáž a docela mě zarazila. Opravdu si myslíte že jste hráli dobře? Dost dobře nechápu jestli jsme tedy byli na stejném zápase, proto
že to co u nás vaše mužstvo předvedlo bylo celkem mizerné. Uznávám že naše bylo stejně hrozné, ne-li ještě horší, ale o to spíš lze to vaše kritizovat. My totiž do 1.A třídy postupovat nechceme a s nejlepším svědomím bych vám to také nedoporučoval. Nejsem sice kompetentní k tomu hodnotit vaše mužstvo, váš výkon a celkově vás, ale přesto si dovolím pár poznámek na kterých se shodlo víc než jen 2 diváci či hráči.

Nevím na čem přesně zakládáte váš systém, ale pokud hrajete opravdu vše jen a jen dlouhé dopředu na toho vysokého kluka, myslím že je to ten R.Mach, tak se nemůžete divit že vás porazí i soupeř jako je Římov. Ve spoustě reportáží vychvalujete vašeho stopera - Jirku Kliku. Nechápu proto proč se pisatel reportáže nezmohl ho také jednou kritizovat. Tento hráč celý zápas jen mlátil do míčů s jediným cílem \\"Co nejdál\\", pořád se vztekal a nadával na něco a ve finále to byl jeho prohraný souboj který zápas rozhodl. Kdyby mu někdo vysvětlil, že zkusit míč alespoň jednou jakkoli konstruktivně rozehrát je lepší, možná výsledek vypadal jinak.
 Nebylo by možná taky špatné někdy některé své hráče před zápasem lehce uklidnit, aby se na hřišti nechovali jako arogantní primadony, které vlastně nic moc neumí. I v zápase s námi se projevili spíše slovně než herně a to byl zápas ještě poměrně klidný. Dokážu si proto živě představit jak asi reagovali ve vyhecovaném zápase v Horní Stropnici, o kterém stojí na vašich stránkách tak obsáhlá a ukřivděná reportáž. Nemám důvod nevěřit že vás pan rozhodčí opravdu zařízl, ale dokážu si představit reakci některých vašich hvězd, kterým stačí k podlomení nervů opravdu málo. A když si člověk přečte i další reportáže kde se vždy jen tak mimochodem zmíníte o vyloučení někoho, nebo lehce někoho pokáráte za neukázněnost, tak to působí trochu neobjektivně.

Rád bych ale vzkázal co největší uznání pánovi, který za vaše mužstvo obstarával postraní praporek. Ještě jsem se nesetkal na tomto postu s tak kvalitním výkonem. Všechny nás překvapilo když mával opravdu po celou dobu spravedlivě a znovu opakuji že si zaslouží naše nejvyšší uznání.
 Závěrem jen chci připomenout, že toto hodnocení nijak nesouvisí s tím co jsme hráli po celý zápas my a znovu opakuji že jsme nebyli o nic lepší, jen si ubohost toho zápasu, který se dal sotva nazvat koukatelným uvědomujeme asi mnohem lépe než vy.

Jinak přeji mnoho štěstí a pokud po tom postupu opravdu tolik toužíte tak doufám že se vám ho podaří získat.

Mnoho pozdravů dorost TJ Sokolu Římov

 

18.12. 2006                                                                                 houska@mybox.cz

Hodně zdraví a úspěchú v novém roce 2007 a trochu více objektivity přeje výbor SKH.

 

23.12. 2006                                                                                sokolsu@seznam.cz

Veselé a klidné prožití vánočních svátků a do nového roku jen samé úspěchy, jak v osobním, tak i v pracovním a sportovním životě.

Přeje Sokol Sezimovo Ústí

 

7.7. 2006                                                                                 MBary15@seznam.cz

Dobrý den, musím reagovat na pana Kódla! Pan Kódl se cítí dotčen kvůli tomu, že ho a jeho kamarády nenechali pískat (udělat opět kovbojku a dokázat nám všem jak umí hvízdat) místní turnaj?!? Proč nevystoupil už dřív když to tak cítí a je to jeho svobodná vůle??? Všichni viděli, že to bylo jen ku prospěchu věci! Snad i vedení už konečně pochopilo, že není rozhodčí jako rozhodčí! Každý turnaj všem dokazoval jak to (ne)umí v klidu odpískat, hlavně Pepíkovi Mikeskovi, ale ten se teď může smát a věřim, že to už udělal. S pozdravem Milan.

 

27.6. 2006                                                                                           Kodl Jaroslav

Chci tímto upozornit že ke dni 30.6.2006 chci ukončit členství v tělovýchovné jednotě Dolní Bukovsko. Z osobních i rozhodcovských důvodů. K mému rozhodnutí se nebudu blíže vyjadřovat, je svobodnou volbou každého jak dlouho, a kde chce býti evidován, proto prosím nepoužívejte mou licenci rozhodčího jako rozhodčího oddílového, od sezóny 2006/2007.Tuto informaci jsem zaslal i na okresní fotbalový svaz-stk.

Výbor TJ na svém zasedání rozhodl, že nebude p. Kodlovi bránit ve vystoupení z TJ. Panu Kodlovi patří velké poděkování za práci, kterou pro TJ vykonal jako: trenér žáků, školení o pravidlech, odpískané turnaje, atd.

 

24.6. 2006                                                                                 pan.nosek@tiscali.cz

Dobrý den,

zajímalo by mě, jestli je nějaká naděje, že dorost Bukovska postoupí do 1A, i když skončil třetí. Stěhujeme se do Bzí a já jsem hrál minulou sezónu 1A za Chýnov a rád bych pokračoval.

Bohužel nepostupují, ale jistě se tento rok o postup pokusí a hráč se zkušenostmi z 1A by se nám velice hodil.

27.4. 2006                                                                                    Katka, Neplachov

Jste nej.

 

8.3. 2006                                                                             jaroslavkojetin@cmail.cz

Navštívil jsem Vaše webové stránky a musím konstatovat,velice špičkové
provedení.Možná by mohly závidět i některé vrcholové kluby. Přeji mnoho
sportovních úspěchů. Jaroslav Kojetín
              
                      

 

23.2. 2006                                                                                 kasyma@centrum.cz

Ahoj dnes jsem se poprvé dostala na tyto stránky a řekla bych že jsou celkem přehledné a fajn. Jsou tu tak nějak schrnuty všechny sporty, které se tu dají provozovat jen mi tady chybí zda se nekonají nějaká cvičení pro ženy (kde a kdy, druh cvičení...). A ještě k našemu fotbalu: fandím dorostencům, myslím, že mají velké šance, ale co ti muži???? Upřímně to je bída!!!!!

 

19.12. 2005                                                                                sokolsu@seznam.cz

Jménem výboru Sokola Sezimovo Ústí přeji šťastné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do Nového roku, mnoho úspěchů, jak na poli sportovním, tak i v osobnímživotě. Hodně zdaru.                                                                                             Petr Pěcha

 

21.10. 2005                                                                                 vlcetin@centrum.cz

Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou o zaslání vlaječky, odznaku, buletinu či jiných propagačních materiálů Vašeho klubu. Náklady uhradím. V létě jsme byli na turnaji ve Studené. Jeden pán nám tam slíbil, že nám zašle klubové vlaječky či jiné věci.

V současné době žádné propagační materiály nevlastníme. Pouze je k dostání na obecním úřadě v D.B.  publikace o TJ vydaná k devadesátému výročí založení TJ. Dále TJ přispívá do místního Bukovského zpravodaje vycházejícího jednou za dva měsíce. V roce 2009 se chystá stoleté výročí naší TJ. K této příležitosti budou jistě vydány různé propagační materiály.

 

13.6. 2005                                                                                            Frki@atlas.cz

Těžko s těmi jmény někdo něco udělá, když jeden z rodiny tahá Bukovsko z bryndy, aby nesestoupilo svými góly a druhý reprezentuje ČR a Bukovsko! Možná by se měli nad sebou zamyslet lidé, ti závistivci kteří to píšou!!! Jsme asi v Česku co?!

 

9.6. 2005                                                                                    helemuf@seznam.cz

Dobrý den, dostal jsem od Vás mail, s upozorněním na víkendové utkání 1.A třídy našich žáků: D.Bukovsko - Centropen Dačice. Potom jsem si se zájmem prohlédl vaše www stránky. Musím uznat, že jsou hodně zdařilé, skoro se mi chce říct na úrovni některých profi klubů. Mám něco podobného také v hlavě a v budoucnu bych rád www stránky o našem klubu spustil. V našem klubu dělám vedoucího mužstva mužů, ve stejný den jako se utkají naši žáci, máme svoje mistrovské utkání ve Slavonicích. Přeji Vám ať se daří!Zároveň věřím že naši žáci u Vás vyhrají. S pozdravem Petr Musil.

 

3.6. 2005                                                                                rebarbora@centrum.cz

Tak se mi zdá, že se na těchto stránkách objevují stále ta samá jména...raději nebudu citovat. Že by šlo o rodinné stránky.

Děkujeme za dopis. Máte pravdu. Skutečně jde o rodinné stránky, na kterých se podílí celá rodina. S opakujícími se jmény těžko něco uděláme. Tyto stránky mají za úkol informovat o členech TJ. Pokud jsou členy aktivními, o kterých je třeba informovat, tak tuto činnost budeme rádi plnit. Myslím si, že není správné se upnout jen na některá jména, je zde spousty informacích o mnoha členech TJ.

 

8.5.2005                                                                                         fk.borek@volny.cz          

Dobrý den, chci Vám pochválit kvalitní provedení stránek a současně se chci zeptat na Váš fotbalový archiv tzn. výsledky, fotografie apod. přibližně z let 1935-1945. Existuje? Díky za odpověď.

Děkujeme za pochvalu. V roce 2000 byl vydán Stručný almanach k 90. výročí tělovýchovy a sportu v Dolním Bukovku. Sestavený podle dochovaných písemných záznamů a vzpomínek Ing. Adolf Malecha CSc. Vydavatelem je obecní kulturní zařízení v Dolním Bukovsku.

 

25.4. 2005                                                                                               Ivan Bartoš

Jsem potěšený z přístupu a vedení fotbalu Honzy Míchala. Fandím mu. Stejně jako redakci. Zpracování aktuálních zpráv je perfektní. Vždy se těším na pondělí co nového zase přibude. Je to nádhera. Novému družstvu juniorů ve volejbale nezbývá než popřát hodně úspěchů. Doufám, že tímto není vyčerpána chuť a elán do další rozšiřování členské základny.

 

13.4.2005                      www.fotbalnves.wz.cz                        fotbalnves@seznam.cz

Vaše stránky jsou teda rozhodně lepší než ty naše, tak  mám co dohánět.  Jsem  opravdu jen začátečník tak mám pořád co zdokonalovat. Váš odkaz na stránky umístím při nejbližší aktualizaci. V případě, že byste měli zájem někdy si zahrát přáteláček, můžete napsat a domluvíme se. Ještě jednou dík a přeju hodně sportovních úspěchů.  TJ Sokol Nová Ves

 

6.4.2005                                                                                                  Ivan Bartoš

Vážení sportovní přátelé, v úvodu našeho zamyšlení nám dovolte popřát nově zvolené předsedkyni hodně sportovních úspěchů. Dále oceňujeme práci výrobce a správce velice zdařilých webových stránek. Moc se nám líbí.

 

 

 

 

Menu

www.sportovci.cz

Aktuality:

19.4.2015 - První jarní kolo  mužů "B", a vítězný zápas s N.Hodějovice 1:0

18.4.2015 - Pohodové vítězství mužů "A" 2:0 v Číměři s Novou Bystřicí

 

16. 7. Luboš

Zítra: Martina

znak 2.jpg

 Tabulka 1B třída skupina D

1.Dolní Bukovsko

2. Jistebnice

3. Slavonice

4. Březnice

5. Ratib.Hory

6. Malšice

7. Třebětice

8. Řepeč-Opařany

9. Třeboň B

10. Mladí Vožice

11. Lom U Tábora

12. Lišov

13. Lomnice nad Lužnicí

 

Sponzoři:

www.heluz.cz

MK Milan Krška - zemní práce

bagr.jpg

Městys Dolní Bukovsko

www.dolnibukovsko.cz

Bazény shop

www.bazenyshop.cz

Truhlářství Musel Josef

www.truhlarstvi-musel.cz

Návštěvnost stránek

077907