Změna velikosti písma

Vyhledat v textu

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
28
Divadelní představení Modelka XXL - DS Dačice
29 30 31 1
Změna promítaní filmu pro děti Leo da Vinci: Mise Mona Lisa
2 3
Setkání občanů k projektu Výrobní a skladový areál Švamberk
4 5 6 7 8
Kino pro děti - Aladin
9
Podzimní tvoření z včelího vosku
10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22
Kino pro děti - Tajný život mazlíčků 2
23
Posezení s heligonkami pro seniory
24
25 26 27 28 29
Stonožka a rozsvěcení vánočního stomečku
30 1
Drobečková navigace

Úvod > Akce v okolí

Akce v okolí


Předchozí 1 3 5 9 13

DRUMMING SYNDROME

Datum konání
Typ

Bubenická show - vystoupení jednoho z nejuznávanějších českých bubeníků - Miloše Meiera. „Drumming Syndrome“ láká spoustu muzikantů, hudebních fajnšmekrů i fanoušky rockového a metalového žánru.

Více

Datum konání
Typ

Více

Movember tour 2019

Datum konání
Typ

Slovenská rocková kapela Zoči Voči, která ve svých písních šikovně míchá chytlavé melodické refrény s tvrdšími kytarovými riffy, vyráží už začátkem října na své česko-moravsko-slezské turné. Zoči Voči , kteří se na česko-slovenské hudební scéně pohybují už patnáctým rokem, nedávno rozšířili své řady o hráče na klávesové nástroje (Miroslav „Horso“ Horský). Jejich posledný počin je akustická skladba „Chlapi nepláčú“ , která vyšla jako singl v březnu tohoto roku a k dnešnímu dni má více než semsettisíc zhlédnutí na Youtube.

Více

HONZA KŘÍŽEK A KAPELA

Datum konání
Typ

Honza Křížek - zpěvák, multiinstrumentalista, hudební skladatel, moderátor vystoupí v klubu K2 s kapelou. Bývalý člen např. Walk choc Ice, Blue effect, KollerBand atd. Těšit se můžete také na Rejdit, Rosenku a Slunečný hrob.

Více

Therapy Sessions CZ - České Budějovice vol. XIII

Datum konání
Typ

THERAPY SESSIONS CZ - DRUM & BASS TRIP TO HELL 13. ročník světoznámé párty zaměřené na temný a tvrdý drum & bass se uskuteční v pátek 15. listopadu v Českých Budějovicích v prostorách KD Vltava. Letos jsme pro vás sestavili jedinečný line-up se čtyřmi zahraničními headlinery! Tři z nich (legendární americký producent, balkánský řezník a zabiják z Ruska) se na TS CZ objeví poprvé a čtvrtým je již dobře známý a osvědčený terapeut. Zarezervujte si datum na drum & bassový výlet do pekla! POTŘEBUJETE TERAPII! Více na http://www.therapysessions.cz/

Více

Datum konání
Typ

koncert tří kapel

Více
Předchozí 1 3 5 9 13